Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hol találok ilyen egyetemet?

Hol találok ilyen egyetemet?

Figyelt kérdés
Nyelveket szeretnék tanulni. Elsősorban angolt, németet. Utánanéztem a Budapesi egyetemeknek, de nem találtam ilyen szakot. Még nem igazán vagyok ebben jártas, remélem valaki segit. Hol vannak ilyen szakok? Hogyan műkődik a bejutás? Köszi előre is.
2011. szept. 3. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem találtál nyelvszakot Pesten????

ne viccelj már

töménytelen mennyiség van

a BTK, a bölcsésztudományi karokat keresd


[link]


[link]

2011. szept. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ. Még egy kérdésem lenne. Bölcsésztudományi karra mondjuk anglisztikára mindenképpen kell történelem érettségi?
2011. szept. 3. 14:49
 3/3 anonim ***** válasza:

az adott nyelvből mindenképpen emelt érettségi kell

plusz felvételi tárgyként törit vihetsz vagy egy másik idegen nyelvet

abból nézik a jegyeket és az érettségit

szóval pl viheted azngol szakra az angol emelt mellé a német jegyeidet és érettségidet

azért a törire érdemes rákapcsolni, mert benne lesz az érettségi átlagodba és a jobb BTK-on elég magas a pontszám

2011. szept. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!