Ez így korrekt?

Figyelt kérdés

szóval kb. 2 000 000 lenne az út összesen egy évre. ebből lejön 1 000 000 az ruházás, kaja stb.-re. (én így számoltam kb...) szóval az úgy már csak 1 000 000...


arra gondoltam, hogy nekem, és tesómnak is szánnak szüleim egy lakást (már megvannak. bérbe vannak adva) és ha megkapom azt a lakást, vissza tudnám adni még azt az 1 000 000-t. -- ígéret, ígéret, de komolyan gondolom.


ezzel nekem lenne egy óriási lehetőségem amivel megvalósíthatnám azt amire egész életemben vártam (igen... american dream, de nem az az átlagos hollywood stb.), és anyuméknak kb. 3 évre kellene nélkülözni csak annyit pénzt....


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker.. ezt én írtam. a helyzet ez, csak nem akarom ezt csinálni velük. (én sem őrültem meg teljesen) és ennyitől szerintem még egyáltalán nem kellene semmiről sem lemondaniuk.


nos? mit gondoltok??

15/L


2010. nov. 19. 14:32
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
a többi pénzből veszek egy kisebbet.
2010. nov. 19. 15:50
 12/16 anonim ***** válasza:
51%
Egyébként tényleg nem érdemes most kimenned ha komolyabb céljaid vannak. Ha van pénzetek, menj ki egyetemre, azzal többet érsz. Meg szerintem a felsőoktatásodat szívesebben kifizetnék mint ezt az egy évet ami tulajdonképp semmire sem jó. Én is úgy vagyok vele, befejezem a középsulit, utána kimegyek. Szerencsére az én szüleim kifizetik nekem, mert erről tudják hogy fontos és tényleg lesz belőle hasznom, de őszintén szólva egy ilyen csereprogramot én nem fizetnék ki a gyerekemnek akkor se ha lenne egy halom fölös pénzem. Majd azért írd meg mi lett a dologból.
2010. nov. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szerintem kimehetsz most is, hogy csak középiskolás vagy...

Érdemes érdeklődni különböző szervezeteknél, beszélhetsz volt cserediákokkal is, ők szívesen megosztják veled a tapasztalataikat.

Én jövő nyáron utazom a YFU-val, a kiválasztáson ott volt 4 volt cserediák is, meséltek, hogy milyen volt, stb. és az ő beszámolójukból is egyértelműen kiderült, hogy az az egy év nem csak pénzpazarlás volt.


Tudom, hogy nem ez volt a kérdés, csak szeretném kihangsúlyozni, hogy nem olyan hülye ötlet ez, mint ahogy azt a többség gondolja...

2010. nov. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
na? beszeltel velük?
2010. nov. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
azt mondták ok. :)
2010. nov. 23. 18:35
 16/16 Zoliol ***** válasza:
én a 11.et szeretném Hollandiában megoldani...7.es vok még de diákmunkákat vállalok és összegyűjtöm a pénzt... 1.280.000 zsebpénz nélkül plusz 200 Euro/hó zsebpénz kb
2011. ápr. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!