Folytathatja Angliában?

Figyelt kérdés
Öcsém 16 mult,11.-es egy szakközépben.A sors sajnos ugy hozta hogy kiköltözünk angliába.A tanulmányait folytathatja vagy ujbol kell kezdenie a college-ot?Jol beszél angolul (társalkodo szint) Ha valaki tud segítsen!Köszönöm
2010. nov. 6. 23:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell az egészet újrakezdeni, csak valami különbözeti vizsgát kell letennie szerintem..
2010. nov. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Miért nem marad itthon mondjuk kollégistaként? Aztán nyárra kimegy Angliába, tanulja a nyelvet, aztán hazajön, itt befejezi a sulit, majd Angliába megy egyetemre/dolgozni, ha akkor még ott vagytok.
2010. nov. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%

16 éves FIÚT még nem szabad magára hagyni,elkallódhat még KOLLÉGISTAKÉNT is!Én csak tudom,van ismerősöm,aki 17 éves korára alkoholista lett..meg drogos is.

Persze nem ismerem a fiadat,nem tudom,hogy mennyire megbízható!Így nem tudok ítélkezni.

Kérdésedre válaszolva szerintem nem kell újrakezdenie a college-t.Persze szerintem ennek kint utána kellene kutatnotok valamilyen úton-módon!

Sok szerencsét nektek!

2010. nov. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Semmi problema nem lesz, csak az angol tudas kell. Csatlakozhat az evesekhez amibe most jar. Angliaban annyi gyerek van, (bevandoroltak) akik se nyelvet se kulturt nem ismernek, de beveszik iskolaba oket, mert tanitas kotelezo.
2010. nov. 7. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem hozzaadni, hogy mostani iskolabol, ajanlas, bizonyitek, bizonyitvany, angolul, sokat fog segiteni, es el fogjak fogadni.
2010. nov. 7. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Pár nyarat volt már kint a fiu,az angolja elég jo,de mostmár nem csak nyárra maradnánk.Az biztos hogy nam fogjuk otthon egyedül magára hagyni!!!Mégegyszer köszi mindenkinek!
2010. nov. 7. 13:50
 7/7 anonim ***** válasza:
ez miért sajnos? letesz valami kis vizsgát és sokkal jobb minőségű oktatásban lesz része egy nemzetközi nyelven. A legtöbben ennek nagyon örülnének, igen szerencsés! :)
2010. nov. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!