Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Van-e valakinek tapasztalata...

Van-e valakinek tapasztalata Olaszországi egyetemekről, angol nyelvű alapképzés, gazdasági szakokkal kapcsolatban? Mennyire nehéz bejutni magyar diákként?(tanulmányi eredményem kitűnő, érettségizni most fogok, angolból IELTS 7-em van)

Figyelt kérdés

ma 04:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én hasonló gimis eredményekkel rendelkeztem anno, a Bocconi egyetemre felvételiztem de sajnos nem vettek fel, brutál nehéz felvételi volt olyan feladattípusokkal amikkel életemben nem találkoztam azóta se

Végül ausztriába mentem inkább nemzetközi egyetemre angol képzésre, életem legjobb döntése volt

ma 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősöm Bocconin tanult, és ahogy beszélgettem vele sokkal magadabb a színvonal mint az itthoni gazdasagi egyetemeknel.
ma 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!