Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Hogy kezdjek neki a külföldi...

Hogy kezdjek neki a külföldi egyetemek kiválasztásának? 17/f

Figyelt kérdés

Németből és angolból van c1-es nyelvvizsgám, de euroexam, szóval gondolom kell egy goethet csinaljak, mert Németországban vagy ausztriában szeretnék tanulni. Nemzetközi tanulmányok, gazdálkodás, jog, pszichológián gondolkoztam eddig magyar egyetemeken(elte, corvinus). Hogy is kezdjek neki? Nem vagyok elkésve? 11-es vagyok, német, angol és töri fakton.

Igazából bármit meghallgatok, még nem nagyon olvastam utána, kiváncsi vagyok a ti ötleteitekre/tapasztalaitokra is.



ma 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát ez nem így megy szerintem, először döntsd el mit akarsz tanulni és utána keress külföldi egyetemet hozzá

Ha külföldön akarsz tanulni a jogot felejtsd el, annak 0 a realitása. A pszichológia szintén necces

Az internetre írd be a szakot és az adott egyemet és ennyi. Mi sem tudunk többet mondani.

ma 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nemzetközi tanulmányok reálisabb? Vagy valami gazdasági?
ma 12:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, mert az alap+mester, könnyebb bejutni, és jobban lehet velük mozogni nemzetközi térben. A jog országspecifikus szak
ma 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyébként a berlini Freie egyetem nemzetközi kapcsolatok szakát nézegettem.
ma 13:50
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 hajrá, esetleg menj el nyílt napra ha teheted. Szoktak online bemutatkozásokat is szervezni a külföldi egyetemek
ma 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Németből és angolból van c1-es nyelvvizsgám"

És ennek kapcsán mióta nem jársz be nyelvórákra?


Elkésve nem vagy, de azért most már kezdd el összeszedni, hogy egyáltalán melyik egyetemek jöhetnek szóba, és hogy melyikre hogyan lehet bekerülni.

ma 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!