Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Képi ábrázolás BA szakot...

Képi ábrázolás BA szakot elfogadják külföldi MA képzésekhez(képzőművészet vagy kerámia)?

Figyelt kérdés
Jelenleg vidéki műhelyben alkotok (rajzolok, festek és kerámiázok), és a jövőben szeretnék külföldre költözni és egy külföldi MA képzésben részt venni. Egy közeli városban el tudnám végezni a képi ábrázolás szakot, ami lehetővé tenné, hogy ne kelljen Budapestre költöznöm egy erősebb egyetem vagy szak elvégzése miatt, ami nagy könnyebbség lenne. Azért nem mennék egyből BA képzésre külföldre, mert sajnos az csak a helyi nyelven indul, az MA képzés angolul is elérhető.

szept. 1. 09:22
 1/2 anonim ***** válasza:
47%
Igen elfogadják.
szept. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is pont ez van, képi ábrázolás festészet, Nyugat-magyarországi Egyetem (NYME).


Azt mondták nem fogadták el, mert nincs benne, hogy honest degree. Ez Anglia volt, még mint EU tag, jóval a brexit előtt.


A vicc egyébként az, hogy utánna beszéltem azokkal, akik ezen az egyetemen tanultak, és kb a negyedét ha tanulták annak, amit mi pár évvel korábban magyarországon.

Őket nem vitték falat csákányozni meg freskózni, meg szopni a színtannal, festék emulziókkal meg tojás temperával, anatómia órájuk se nagyon volt.


Teljesen concept artra volt ráállva a kurzus, és a műelemzésen meg egyedi hamgzáson volt a hangsúly, nem a technikákon.

Érdemben tanulni szerintem nem nagyon lehet, inkább kapcsolatokat felépíteni, hogy aztán ismerj mindenki a helyi művészeti pszférában...de ez meg egy anyuci kicsi fia buli, én nem vagyok elég módos hozzá, hogy oda befogadjanak.



Szóval ennek tükrében nem bántam meg, hogy nem mentem.

szept. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!