Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Nyíregyházi egyetemen lesz...

Kispasla kérdése:

A Nyíregyházi egyetemen lesz pár nap múlva felvételi vizsgám képi ábrázolás szakon. Hogyan védjek meg egy portfóliót illetve miket mondjak el?

Figyelt kérdés
20 munkát kell vinni a portfolióba, ami lehet rajz, digitális illusztráció, stb.

jún. 20. 01:08
 1/2 anonim ***** válasza:
83%
Majd kérdeznek, és adja magát a helyzet, ne izgulj.
jún. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pl én is jelentkeztem anno ide…csak legyél magabiztos és eltökélt. És persze, ha kérdeznek válaszolj…pl felvezeted, hogy miért pont ezeket a képeket vitted, és hogy mi a te kedvenc művészeti témát ezen belül. Hogy milyen embereket akarsz vele megközelíteni….aztán jönnek az okos kérdések…bár ezekről te is beszélhetsz…pl miért pont kontraposzt a figura vagy a a tájképnél atmoszferikus perspektíva vagyis néven légtávlat…pl mivel a levegőben levő részecskék miatt és a páratartalom miatt kevésbé kontrasztosak es halványabbak lesznek Xd (nah a biológia bsc os befigyel) de szerintem, ha így össze írod madadnak mindegyik műnél nem lesz gond…és ha mondják, hogy pl nekik nem nagyon jön be akkor legyél magabiztos…mert ez egy védés a nevében is benne van…én volt hogy azt mondtam, hogy a művészetben az a szép, hogy elég sokszínű ezáltal megosztó is tud lenni.
jún. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!