Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol tudok a neten amerikai...

Hol tudok a neten amerikai angolt tanulni? Anyanyelvi szinten szeretném elsajátítani! :D

Figyelt kérdés
2010. júl. 11. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:
annyira nem különbözik a kettő, csak egyes szavakat írnak le rusnyán (majdhogynem fonetikusan). az amerikai angol meglehetősen műveletlen:P
2010. júl. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem műveletlen, csak az "idősek" látják így :) Szerintem nagyon is menő, hogy fonetikusan írják a dolgokat.

Egyébként a kérdésre válasz: Légyszi, nézd már meg ezt a linket: [link] , ezt tudom ajánlani, sok hasznos dolgokat találhatsz szerintem.

2010. júl. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem netről soha nem fogod anyanyelvi szinten megtanulni, ahhoz kint kell élned.
2010. júl. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
jah, kettes logikáját követve akkor az is menő lenne, ha a magyarul úgy írnának, hogy "kissebb", "külömben".. hiszen fonetikusan írni olyan "cool":P brrrr...
2010. júl. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha anyanyelvi szinten szeretnéd elsajátítani, akkor keress egy amerikai lányt/fiút, házasodj vele össze, így kaphatsz zöldkártyát, amivel dolgozhatsz az USA-ban, és OTT tudod anyanyelvi szinten elsajátítani :)
2010. júl. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A fonetikusabb írással pedig nincs baj szerintem, nem minden nyelvnek kell franciának lennie, mondjuk az angol már így is szinte az...
2010. júl. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem itthon is meglehet tanulni anyanyelvi szinten!De nem hiszem, hogy neten ez megoldható!Da ha igen, akkor hajrá!
2010. aug. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

sztem simán lehet a netről...

Élő példa : Én :D

2011. jún. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!