Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Vki tanult már evvel a módszer...

Vki tanult már evvel a módszerrel? És jó volt?

Figyelt kérdés

Tapasztalatokat kérek! Köszi!


[link]


2010. júl. 9. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát őszintén nem hiszem, hogy csodákra képes. Viszont amit mond az igaz, hogy csakis gyakorlással lehet elsajátítani.

Sajnos az idegen nyelvet nincs kivel gyakorolni, én pl úgy oldottam meg, hogy magamban beszéltem az illető nyelven, mintha hangosan gondolkodnék. Mindenről elmondtam a véleményem, mindent kommentáltam. Persze mindezt diszkréten, még dilisnek néznek. Amúgy szoktam énekelni is egyedül, szal már tudják, hogy az vagyok.

2010. júl. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én spanyolt, angolt és németet tanultam így. jónak jó, mert a spanyolt teljesen az elejétől kezdtem és elég sokat tudok, de közben más könyvekből is tanulok, szóval nem tudom megállapítani,hogy mennyire hatásos. Az angollal is jól haladok, de azt is több könyvből tanulom még. csak ezzel sztem nem lehet megtanulni nyelvet. mindenképpen kell még könyv meg net hozzá.
2010. júl. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Tehát végül is ér vmi. Mert az a lényeg h végre egy tőmondatot kitudjak nyögni. Ha vmiben megakadnák akk bátyám tudna segíteni.

Köszi a válaszoktokat.

2010. júl. 10. 15:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!