Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki tanult meg nyelvet a...

Valaki tanult meg nyelvet a BRAINTURBO módszerrel? Működik?

Figyelt kérdés
2009. szept. 20. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Mi teszik önnek ebben, mitől különleges a BRAINTURBO?

"Itt "kvázi" csak magánórák vannak, csak rám figyelnek, és velem foglalkoznak. Nem kell magolnom és nem terhelnek házi feladattal sem. Az egyik típusú órán én tulajdonképp ellazult, alfa állapotban "relaxálok", de az agyam dolgozik, rögzíti a tananyag újabb részét. A másik típusú órán a braintrubo mester nyelvtrénere emlékeztet erre és nagyon intenzív tréninggel gyakorolja be velem, hogy valóban használható nyelvtudásom legyen. A brainturbonál a beszédkészségre koncentrálnak. Mindez teljesen felszabadultan, érzelmi feszültségtől mentesen, folyamatos sikerélmény mellett történik. Az is nagyon fontos, hogy rugalmasan alkalmazkodnak az időbeosztásomhoz.

Nekem így, szinte kikapcsolódás ez a nyelvtanulás!"


Csay Renáta

2009. szept. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jó volt ez e reklámszöveg,de én arra lennék kíváncsi,hogy van-e ember aki nyelvet is elsajátított a módszerrel?
2009. szept. 20. 19:18
 3/7 A kérdező kommentje:
hát azért elgondolkodtató,hogy mindjárt az elején azt taglalják,hogy miért nem működhet tökéletesen a módszer.
2009. szept. 20. 19:22
 4/7 anonim válasza:
56%
és amúgy rohadtul drága is
2009. szept. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
akkor van tapasztalatod?
2009. szept. 21. 18:02
 6/7 anonim válasza:
56%
nincs tapasztalatom de voltam egy elbeszélgetésen akkor monták az árát
2009. szept. 23. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jó dolog agykontrollos tanulás,mondjuk én relaxaba járok nekem az is bejön nagyon.Hidd el jó dolog,én használom az agykontrollt és teljesen más az életem.


22F

2009. dec. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!