Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Egy nyelvvizsgával kapcsolatos...

Egy nyelvvizsgával kapcsolatos kérdést szeretnék feltenni. Melyik a bizonyítvány sorszáma? Bővebb infó a kérdés alatt.

Figyelt kérdés
2015-ben ECL angol és szlovák nyelvvizsgát szereztem(honosítva is vannak)külföldön,ezeket szeretném feltölteni az egyetemi jelentkezéshez a felvin. Nem tudom eldönteni, hogy ez egy külföldön szerzett honosított nyelvvizsga-bizonyítvány vagy pedig államilag elismert nyelvvizsga-bizonyítvány? Kipróbáltam mind a kettőt,de sehol sem fogadja el a bizonyítvány sorszámát,az összes számot kipróbáltam a papíron,3 db van: a jelentkező száma,a székhely száma és a bizonyítvány száma. Ha pedig államilag elismert bizonyítványról van szó,akkor kéri az anyakönyvi számát is,de ilyet sem találok a papíron. Arról nem is beszélve, hogy egy Magyarországon letett koreai nyelvvizsga minek számít? Azon csak a vizsgázó száma van... tehát teljesen el vagyok veszve. Most mi tévő legyek?

2018. jan. 9. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Becsapós. Nekem sem fogadta el, amikor hétvégén ezzel foglalkoztam. Ne tegyél kötőjelet a számsor közé (azt hiszem, ez volt a gond, legalábbis nálam ez volt). :)
2018. jan. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2018. jan. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Koreai nyelvvizsgát nem fog elfogadni, mert az nem akkreditált. Ha jól tudom a szlovák sem számít csak az ilyen alap nyelvek: angol, német, spanyol, olasz, orosz stb.
2018. jan. 10. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!