Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Sikerül valakinek lefordítani?...

Sikerül valakinek lefordítani? Nagyon fontos, köszönöm.

Figyelt kérdés

Barta Gábornak hívnak, 15éves vagyok és Kabán a Görbe utca 7 szám alatt élek.

A Sári Gusztáv Gimnáziumban tanulok Budapesten.


Én egy kis családban élek a szüleimmel és a testvéremmel . Az anyám neve Viktória, ő 40 éves és titkárnő a Nikénél. Az apám neve János, ő 37 éves és mérnök. A szüleim gondoskodó, nagylelkű és megértő emberek én mindig megbeszélem velük ami történt az iskolában. A lány testvérem,Virág 8 éves a Csokonai Általános Iskolában tanul Kabán. A nagymamám 63 éves és Kabán él, én minden délben nála ebédelek. Ő nagyon szeret sütni főzni és finom ételeket készít. Az én nagypapám már nem él. Apával hétvégenként pecázni járunk a Tisza folyóra, mi szeretjük nézni a természetet. Anya szereti a kertet rendezni én sokat segítek neki.

Én nagyon szeretem a családomat és büszke vagyok rájuk.


2010. máj. 26. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Írd meg a házidat egyedül. Suliba ne járjuk helyetted? :SS
2010. máj. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És melyik nyelvre nem tudod lefordítani? Ha németre, akkor kezd el fordítani ide, én meg kijavítom.
2010. máj. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen németre kellene! nem házi! lefordítani nem tudom holnapra kell megtanulnom hibátlanul.
2010. máj. 26. 20:46
 4/5 anonim válasza:
szia! szívesen lefordítanám neked de félek hogy hülyeséget írok, google fordító pedig elég gagyi, remélem valami rendes ember segít neked sry
2010. máj. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ich lebe in einer kleinen Familie mit meinen Eltern und mit meiner Schwester. Meine Mutter heißt Viktória, sie ist 40 Jahre alt und Sekretärin von Beruf bei Nike. Mein Vater heißt János. Er ist 37 Jahre alt und Ingenieur. Meine Eltern sind besorgt, großmütig und verständnisvoll. Wir besprechen immer, was in der Scule geschehen ist. Meine Schwester, Virág, besucht die Csokonai Grundschule in Kaba. Meine Oma ist 63 Jahre alt, und wohnt in Kaba. Sonntags esse ich bei ihr zu Mittag. Sie kocht und bäckt gern, und sie macht feine Essen. Mein Opa ist schon gestorben. Wochenendes gehe ich mit meinem Vater an der Teiß angeln. Wir mögen die Natur sehen. Mutti arbeitet gern im Garten und ich helfe ihr viel.

Ich mag sehr meine Familie, und ich bin stolz auf sie.

2010. máj. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!