Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol nyelvre szeretném...

Angol nyelvre szeretném lefordítani. Sikerül valakinek?

Figyelt kérdés

Érdeklődnék a hirdetésében szereplő nyári állás iránt és hálás lennék ha a kérdéseimre válaszolna.

Olvastam hogy 40 órahosszát kell dolgozni egy héten (be able to work 40 hours/week) és gyümölcsszedés szezonba a farmon kell maradni (stay on the farm for the fruit- picking season)Hétvégenként kell dolgozni és a gyümölcs szedés gépekkel vagy kézzel történik?

Gyümölcsszedés szezonban biztosítanak saját szobát vagy mással kell megosztani?(have to share with sb?.)Fiatal és fit vagyok ,de előzetes tapasztalaton (previous experience) sajnos nincs de dolgoztam a nagybácsikám farmján iskola szünet alatt.(work on uncle’s farm during school holidays).. Megfelelő tapasztalat nélkül (satisfactory experience) mennyi a munkabér egy hónapra?


2010. jan. 19. 22:13
 1/4 A kérdező kommentje:
kérem fordítsa le a holnapi dogámra valki.
2010. jan. 19. 22:24
 2/4 anonim válasza:
Juuuj ez nekünk is volt. Sajnos nem tudom hol van :S
2010. jan. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

I'm interested in the summer job wich is mentioned in your advertisement and I'll be thankful if you answer my questions.

I read that I should be able to work 40 hours a week I should stay on the farm for the fruit-picking season. Should I work at weekends and should I pick the fruit by hand or with machines?

Is ensured an own room in the season or I have to share it?

I'm young and fit, unfortunately I haven't any previous experince but I worked on my uncle's farm during school holidays. How much is the wage without satisfactory experience?


a nyelvtan helyességéért nem vállalok felelősséget

és jössz egy virtuális sörrel:)

2010. jan. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm
2010. jan. 19. 23:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!