Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Kell félnem a német előrehozot...

Kell félnem a német előrehozott érettségitől?

Figyelt kérdés

Van nyelvvizsgám.


De a pont a lényeg, nem mindegy, hogy 83 vagy 93.


Az órán egy nehéz könyvből gyakoroltunk, 7 próbaérettségi a neve. Ez brutálisan nehéz. Ilyen nehéz feladatok vannak az érettségin is? :-(


2010. máj. 3. 15:18
 1/5 A kérdező kommentje:
Középszintű lenne, kimaradt.
2010. máj. 3. 15:19
 2/5 anonim ***** válasza:
Mival próba érettségi, az ja, kb. olynaszintű tudast igenyel mint a rendes, ha neked az nehéz akkor igen kell félned, bár angolbol a nyelvvizsga nehezebb volt mint az érettségi.
2010. máj. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez nem próbaérettségi! Élesben megy.
2010. máj. 3. 15:30
 4/5 anonim válasza:
Egy nyelvvizsga mindig nehezebb mint az érettségi, ez a feladata, ugyanis a nyelvvizsga helyeknek érdeke, hogy többször menj, de az érettséginek érdeke, hogy jól sikerüljön. Ha hozzá vagy szokva a nehéz dolgokhoz, biztosan jól fog sikerülni. A nyelvvizsgádhoz adj 20%-ot, kb. annyit kell várnod. Jól fog sikerülni ;)
2010. máj. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

" 7 próbaérettségi a neve. " te írtad, erről a próbaérettségiről beszéltem, és tudom ,hogy élesbe megy mivel én is előrehozottan csináltam az angolt 94%-ra míg a nyelvvizsgám egy évvel korábban csak 86%-os lett...


Ha a próbaérettségi feladatsorokat nehéznek találod a rendes érettségi is az lesz mivel ugyanolyan szinten vannak

2010. máj. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!