Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi a véleményetek a DSD...

Mi a véleményetek a DSD nyelvvizsgáról? Vizsgaeredményt hol találok?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 3. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát nekem az a véleményem,hogy jövőhéten fogok rá jelentkezni is kib*szottul parázok mert nem fog menni:D A tanár nem nagyon készít fel szval majd vmit alkotok így középszintről hátha sikerül.
2010. ápr. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én úgy tudom csak bizonyos gimnáziumokban lehet letenni 12. évfolyamon, akkor ingyenes, feltétel még a megfelelő óraszámban tanult nyelv...
2010. ápr. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

amúgy a német állam nyelvvizsgája, itthon elfogadják a felsőoktatási intézmények felsőfokú vizsgaként és máshol sem lehet vele gond..

pluszpont is jár érte

olvass többet a honlapjáról

2010. ápr. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én úgy tudom csak kéttannyelvű gimnáziumokban lehetséges.Két kör van, szóbeli és írásbeli, az írásbeli 24 pont van, abból kell 8-t elérni, ahhoz hogy meglegyen a B2.De az igazi a C2.Május körnéykén küldik meg az eredményt, németországból.Szerintem iszonyú nehéz, de nagyon jó!
2010. júl. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem csak 2tannyelvű iskolákban teheted le, vannak magyar gimik is, ahonnan lehet rá jelentkezni!!!!
2010. júl. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A DSD-t olyan iskolákban lehet elvégezni, melyek összeköttetésben állnak a német kultusminisztériummal. Számtalan előnye van. A projekt téma előadására tudsz készülni, majdnem biztosan a kezedbe kaphatod a szóbeli C1-es szintet, ha normálisan felkészülsz a Plakát előadására. Nagyon fontos, hogy ingyenes, a saját tanárod vizsgáztat. A Hallás- és az olvasásértés 24/14ponttól C1 a Schriftliche Kommunikation és a Mündlich 24/12 ponttól van meg. Ha van rá lehetőségetek menjetek el, megéri! :)
2011. márc. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!