Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Segítenél ezt lefordítani...

Segítenél ezt lefordítani angolra?

Figyelt kérdés
Ha egyszer sok pénzem lesz,veszek egy kamiont.Ott fogok lakni és ha utazni szeretnék,csak elindulok és viszem a házamat is.Nem kell pakolni és buszra várni,és teljesen fölösleges szállodára költeni.Ha elfáradok csak leparkolok,lefekszem a kényelmes ágyamba és alszom.Biztos vagyok benn,hogy az ötlet jó.Az egyetlen gond,hogy nehéz megvalósítani.
2010. márc. 30. 19:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
36%
If once I will have lots of money, I will buy a truck. I will live there and if would like to travel, I just start and take my house too. You don't need to park and wait for the bus and it's absolutely unnecessary to spend on* hotels. If I get tired I just park, lie on my comfortable bed and sleep. I'm sure that it's a good idea. The only problem is that it's hard to bring to fruition.
2010. márc. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
* A csillagot azért raktam mert nem vagyok biztos benne hogy a "spend" -nek ebben az esetben "on" a vonzata.
2010. márc. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Az elozo javitva:

If once I have lots of money, I will buy a truck. I will live there and whenever I would like to travel, I just get off and take my house with me, too. I won't need to pack my luggage and wait for the bus and it's absolutely unnecessary to spend on hotels. If I get tired I just park my truck, lie on my comfortable bed and sleep. I'm sure that it's a good idea. The only problem is that it's hard to bring to fruition / realize.(marmint az egesz kifejezes helyett realize, de mindketto jo)

2010. márc. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
15%

Az előző javítva( mert mind2 rossz :D)

Once if I have lot of money, I will buy a truck. I will live there and if I would like to travel, I just go straight with my house too. Not needed to pack my luggage and wait for the bus and it's absolutely unnecessary to spend for hotels. If I get tired I just park my truck, lie on my comfortable bed and sleep. I'm sure that this is a good idea. The only problem is that it's hard to make it real.

2010. ápr. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha ilyet mondasz egy amerikainak "The only problem is that it's hard to bring to fruition / realize" ilyen szövegkörnyezetben a sárga földig röhögnek :D.
2010. ápr. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Realize az felfogni nem megvalósítani
2010. ápr. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
ja, a that-eket ki kéne hagyni mert igy iszonyat hülyén hangzik.
2010. ápr. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Csak a nyelvtani hibakat javitottam ki benne. A realize megvalositanit is jelent. Azt a bizonyos mondatot se tartom nevetsegesnek, pedig amerikaban nottem fel (eppen ezert lehet, hogy nem szaz szazalekig megfelelo az angolom a tanult angolhoz)
2010. ápr. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
szerintem nyelvet tanulni nem igy kell... beirom es masik leforditja... emberek
2010. ápr. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Remélem nem hagytam ki semmit:


If I ever have lots of money, I will buy a truck. I will live in it and when I would like to travel, I just start and take my house with me. You don't need to pack your stuff and wait for the bus to arrive and it's absolutely unnecessary to spend money on hotels. When I get tired, I'll just park, lay down on my comfortable bed and sleep. I'm pretty sure it's a good idea. The only problem is that it's hard to make it happen.


(IF helyett néha jobb a WHEN, de nyelvtanilag IF-fel is helyes lenne)

2010. ápr. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!