Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Pár mondatot le kellene nekem...

Pár mondatot le kellene nekem fordít magyarról angolra?

Figyelt kérdés

Szóval nem tudok angolul, viszont holnap lehet valóra válik egy nagy álmom amihez angolul kell beszélnem!

A szöveg ez lenne:

Helo XY! Hogy vagy? Kérhetnék egy közös fotót és mellé egy aláírást? Nagyon köszönöm!

Imádom a filmjeidet!


Ennyi lenne, de tényleg jól megszerkesztve, szóval nem tükörfordításba.. Nagyon sokat tudnátok segíteni!


2010. márc. 28. 11:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Hello XY!How are you?Can I make a photo with you?Thank you.I adore your movies.


Kivel fogsz találkozni?ha szabad kérdeznem...

2010. márc. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
[link] Ez eléggé megbízható fordító, bár a szórend nem mindi biztos. Mondatokat is írhatsz be. A másik a www.webforditas.hu ez már kevésbé megbízható.
2010. márc. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Robert Pattinson! Nagyon aranyos volt, sajnos nem tudtam vele beszélni, de csak a látvány nagyon nagyon megérte!!!
2010. márc. 28. 19:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!