Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik filmmel gyakorolhatom...

Melyik filmmel gyakorolhatom legjobban a brit angolt?

Figyelt kérdés

Tippeket várok, filmcímeket, esetleg tapasztalatot.


Köszönök minden választ!


2010. márc. 23. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért pont a brit angolt akarod gyakorolni, szerintem ugyan mindegy a kiejtés, megértik azt mindenütt.


*****


Bármelyik filmet leszeded (már amelyikhez nincs odaírva hogy SPANISH vagy ITALIAN meg ilyenek) az angol oszt jó.

Vagy kereshetsz is közülük direkt angliai filmet, ha tudod a címét.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. márc. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Brit kiejtés... Azon belül? A skót meg az angol pl. teljesen más. :D És azokon belül is sokféle. De egy szaftosabb angol vagy ausztrál akcentus szépt tud lenni. Nézz Guy Ritchie filmeket, azokban a valódi angolt hallod. Pl Snatch, Rock 'n Rolla.
2010. márc. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Természetesen a dél-angliai kiejtést preferálom. :)


Én is a Blöff-re gondoltam.

2010. márc. 23. 19:35
 4/6 anonim ***** válasza:

öhm harry potter?? én amikor először megnéztem eredetiben szakadtam a röhögéstől, olyan furán beszéltek :):) aztán még van egy szerintem tök jó film az Angus, Thongs and Perfect Snogging (inkább tinilányoknak való, én az vagyok :)) akor van a holiday c. film. ennek kb a fele szereplője british, szóval lehet nem teljesen ideillő. öööö van még a wimbledon, asszem ez teljesen brit. what a girl wants- a főszereplőn kívűl kb mindenki angol benne.

ja és persze a titanic :D:D

ezek közül csak az első kettőt néztem meg angolul, de garantáltan brit kiejtés :) igeeen tudom eléggé csajos filmek, de csak ezeket találtam, amik angolok.

2010. márc. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

SKINS <3


sorozat, de a legjobb angolt beszélik benneXD

2010. márc. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Sztarom a parom- ott istenien kijon a brit es az amcsi angol kozotti kulonbseg, es mivel zomeben britul meg a csevej jol tudod gyakorolni.

Aztan Bridget Jones.

Meg Harry Potter.:)

En ezeket nem vagyok hajlando megnezni magyarul, mert annyira jo az eredeti.

2010. márc. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!