Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » ÖSD középfok komplex, március...

ÖSD középfok komplex, március 19. Jön valaki?

Figyelt kérdés

Sorstársakat keresek :)

Ti hogyan készültök? Melyik feladattípustól féltek a legjobban? Most mentek először? Hogy érzitek, meglesz?


2010. márc. 15. 15:48
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
az én felsőfokús szóbelim legalább 85% lett, 10.-es vagyok még mindig de német kéttannyelvübe jártam. Nagyon figyelnek szóbelin hogy hogy építed fel, milyenek a kifejezések, mennyi nyelvtant használsz és hogy
2010. márc. 21. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:

06:40-os!

hány év német tanulás után mentél felsőfokúzni és melyik suliba jártál?

2010. márc. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
10 éve tanulom a németet, nyíregyen a zelk általánosba jártam (6 évig)
2010. márc. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
Akkor vitánál A variáció a laptop kontra füzet. Nem tudja vki a B-t?=D =b
2010. márc. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 A kérdező kommentje:
21:53: igazából a Győrös szöveget érzem a legrosszabbnak, a képleírás nem volt olyan szörnyű, hamar végigmentünk rajta, meg ott még nevetgéltünk is...meg talán örültek, hogy legalább volt valami fogalmam az öregedő társadalomról...:) a vita meg...igazából úgy ért véget, hogy mondtam az érvem, ő meg mondta, hogy igen, igazad lehet, a többiről meg majd máskor beszélünk (vagy valami hasonló, az a baj, hogy annyira ideges voltam, nem is figyeltem már arra, mit mond, de nekem valami ilyesmi maradt meg, hogy következő alkalommal...) majd mosolygott egy jót, jó hétvégét kívánt és ennyi... szóval így utólag...nem tudom, annyira nem volt vészes, de mivel még soha életemben nem voltam nyelvvizsgázni, így nem tudok viszonyítani sem :(
2010. márc. 21. 15:02
 36/46 anonim ***** válasza:
Szerintem nem arra akart célozni h megbuktál=) Mert ugye ha azt mondta, h igazad lehet, akkor az azt jelenti, hogy meggyőzted. A vitának pedig ez a célja: hogy meggyőzd a vizsgáztatót hatásos érvekkel a véleményedről. Úgyhogy ne mondj már ilyeneket=D teljesen beparáztam h mi lesz velem kedden=D melyik teremben voltál pénteken?
2010. márc. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 A kérdező kommentje:

Hát én Győrben vizsgáztam, a Jedlik Tetőtér 6. számmal jelzett termében :) De te Pesten vizsgázol, nem?

Amúgy összességében kedvesek voltak, szóval nem vették le a fejem vagy ilyesmi...de majd a pontokra kiváncsi leszek :P

Amúgy nem tudom mi a B vizsgasor, akikkel mentem, mind A-t kaptak :(

2010. márc. 21. 17:58
 38/46 anonim ***** válasza:

=D Nemtom miért hittem azt, h Te is Pesten voltál=D Jólvan, hülye vagyok kicsit xD au

De ha Ti A-t kaptatok, akkor lehet h akiknek 7főn lesz vizsga azok B-t, és ha én kedden megyek, akkor mi is A-t kapunk =D így lenne logikus, nem?=D

2010. márc. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
nálunk úgy volt, hogy az előttem lévő A-t kapott, én B-t, az utánam következő A-t..és így tovább
2010. márc. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
És persze, hogy a B-t kaptam... =D Sport mellett vagy ellen kellet érvelni. Nem tudom milyen lett... Városbemutatós szerintem egész jó. Képről nem tudtam olyan sokat de a lényeget szerintem jól elmondtam. Sport lett talán kicsit gyengébb... Izgultam eléggé... De ezt tuti észrevették xD
2010. márc. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!