Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki segitene angolból?

Valaki segitene angolból?

Figyelt kérdés

8.os wagyok és angolbol alapfokú vizsgát kell tennem év végén, mert különben nem kapom meg a bizimet. Nem sokat tudok, de elmaradásaimat sezertném bepótolni. Aki tud segiteni irjon privibe elérhetőséget. Ekőre is köszi!

Jah és cserébe tudok matekbol nagyon sokat segiteni....


2010. febr. 10. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:

*vagyok

Másrészt kérd meg anyukádékat, hogy keressenek neked különtanárt, csak tőle tudsz normálisan angolul megtanulni. Mellesleg elég hülyeség ez az alapfokú követelmény, csak fölösleges pénzkidobás :S Na persze kinek mit talál ki az iskolája... Szóval inkább a különtanár lenne a megoldás.

2010. febr. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet h a különtanár lenne a jó, de igy is alig jövünk ki pénz ügyileg 1 honapban és ezért gondoltam h irok itt.....
2010. febr. 10. 14:58
 3/6 anonim ***** válasza:

Ja értem. Akkor esetleg azt is megpróbálhatnád, hogy a saját angoltanárodat kéred meg, hogy órák után korrepetáljon egy kis pénzért (talán olcsóbb egy magántanárnál, de lehet elvállalja ingyen is) vagy kérd meg, hogy adjon külön gyakorló feladatokat, mert szeretnél az angolod javítani. Addig is ajánlom neked ezt az oldalt:

[link]

De neten még biztos van ehhez hasonló, nyelvtani összefoglalók, gyakorlók.

2010. febr. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Olyan NINCS, hogy nem kapsz bizonyítványt nyelvvizsga nélkül. Téged csúnyán becsaptak. Senkit nem lehet nyelvvizsgára kötelezni! Különös tekintettel arra, hogy nem kevés pénzbe kerül. Osztálytársadtól kérj segítséget, de ha senki nem segít, írhatsz nekem privátot.
2010. febr. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szió! én 9.es vagyok van középfokúm angolból, 2 amerikai tanárom is volt és tudok neked segíteni ha kell bármiben :)
2010. febr. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nagyon örülnék neki...=) meg tudsz adni elérhetőséget?
2010. febr. 28. 21:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!