Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angolból rövid levelet kell...

Angolból rövid levelet kell írjak, segítene valaki? kis füzetben 20 soros max

Figyelt kérdés

Your name is Susan.You have received an invitation to a birthday party from your frien Ann.

Write a letter accepting the invitation and suggesting that you organised the music.-ez lenne ami alapján kell írni legyszi ha valaki tud segítsen


2011. máj. 10. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Oké, mit nem tudsz benne, miben segíthetünk?
2011. máj. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát semmit....ez a helyzet nulla vagyok angolból...nemtudom hogy kell ekzdeni vagy hogy hogy kell irni semmit:(
2011. máj. 10. 19:04
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


Nem nehéz dolog, csak bele kell jönni. Írd azt, hogy bocs, hogy nem írtam vissza, de sok dolgom volt, régen láttalak, nagyon örülök a meghívásnak, köszi, hogy nekem hagyod a zene szervezését, mert két barátomnak is én állítottam össze, mi lesz a partiján, mondd neki, hogy elküldesz egy listát azokról, amelyikeket a legjobbnak találod, és írja meg, hogy tettetszik. Best wishes, Susan

Nem kell túlcifrázni ;)

2011. máj. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hi Ann,


Thanks so much for inviting me to your party.

We all know, your parties are always fun with full of interesting people.


I'd like to offer my help to organise the music. You have met my friend, Frank before. As you know, he is a D.J., and a great one at that. He knows how to get the crowd off their feet, with great selection of rhythm.

Contacting him, getting him to agree to help us out would be no problem. He'd be glad to help.


Let me know, if you think Frank's music would be suitable, and also if you need any more assistance.


Once again, thanks, looking forward to party.


Cheers,

Susan

2011. máj. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyonsze'pen koszonom a va'laszokat:)
2011. máj. 11. 16:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!