Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Amikor megérkezel egy nyelvviz...

Amikor megérkezel egy nyelvvizsgára, beszélhetsz magyarul?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy kissé idétlen a kérdés, de felmerült bennem, hogy vajon hol kezdődik az értékelés. Amikor még csak bejelentkezem az irataimmal, hogy megérkeztem, itt vagyok, nyelvvizsgára jöttem, stb., már azt is angolul (esetemben) kell?
2015. febr. 4. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Onnantól kell angolul beszélned, amikor belépsz a vizsgáztatókhoz a terembe. Tehát nekik a köszönés, bemutatkozás is már angolul menjen.


De ha a vizsga előtt kint van még adminisztráció, porta, ott beszélhetsz magyarul.

2015. febr. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ott meg beszelhetsz magyarul, föleg ha az irasbeli is akkor van. Sztem csak akkor kezdj el angolul beszelni, mikor bemesz szobelizni.
2015. febr. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nyilván az írásbelin nem kell egyáltalán beszélni

sem - Szóbelin meg minek magyarul beszélni, mikor

nem arra kíváncsiak

2015. febr. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!