Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Dexam nyelvvizsgára, ha nem...

Dexam nyelvvizsgára, ha nem mentem el?

Figyelt kérdés
Ma lett volna a nyelvvizsgám, az írásbeli. Sajnos a telefonomon az ébresztő nem csörgött, így nem keltem fel, nem tudtam elmenni.. a kérdésem az lenne, hogy ettől függetlenül a szóbelire elmehetek még?

2015. jan. 24. 09:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Hívd fel őket..
2015. jan. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért ne mehetnél - Az írásbelire meg majd valószínűleg be kell fizetned még egyszer
2015. jan. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A szóbeli az mikor van?

Ma?

2015. jan. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én is ma voltam DExam-on, nálunk 09:30-kor volt a magnó, utánna az írásbeli és majd délután 3-kor szóbeliztem. Szóval itt ha elaludtam volna és nem mentem volna be az írásbelire akkor ugye szóbelire se mehettem volna mert a magnó az írásbeli előtt volt, az meg része a szóbelinek.
2015. jan. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
amúgy anyukád nem keltett fel hogy menni kellene mert elkésel?
2015. jan. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Egyedül lakom, be volt állítva az ébresztő, de nem csörgött... nem tudom miért. 10-kor keltem fel és 11-re értem volna be így is :S

Szóbeli febr. 3.

2015. jan. 24. 18:09
 7/7 anonim ***** válasza:
azt nem tudtam, azt hittem diák vagy még. Telefonban nekem külön kell beállítani hogy Hétfőtől-Péntekig csörög, meg a Szombat-Vasárnap külön van. Ha neked nem ma volt a szóbelid, akkor persze, elmehetsz. Csak így a szóbeliről kapsz bizonyítványt ha sikerül. Szólhatsz a Dexamnak hogy elaludtál de rokoni halálon kívül és súlyosabb betegségen kívül mást nem fogad el, ezt csak azért írom hogyha az írásbeli díját akarod visszakérni tőlük.
2015. jan. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!