Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan készüljek a nyelvvizsgara?

Hogyan készüljek a nyelvvizsgara?

Figyelt kérdés

Tehát, május elején szeretnék menni a corvinus egyetem egynyelvu angol középfokú nyelvvizsgajara.

Tavaly június óta nem igazán foglalkoztam az angol nyelvvel, 3% híján sikerült a vizsga a corvinuson.

Szóval most újra szeretném kezdeni a tanulást de nem igazán tudom hogy milyen rendszerben csináljam. Nem szeretném össze vissza. Ebben szeretnék segítséget kérni. Szókincs szovegertes hallgatás utáni és szobelit szeretnék gyakorolni, de semmi képpen sem össze vissza.

Minden féle építő jellegű válasznak örülnék.


2015. jan. 25. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg abból kellene kiindulni, ami rosszul ment legutóbb.
2015. jan. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon gyengén ment a hallás utáni szöveg értés. De karcsú volt a szóbeli is.
2015. jan. 25. 19:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Felkészítő könyvek hallás utáni értéses feladatait érdemes megcsinálni, nemcsak a corvinusosat, mert hasonló mind. Az emelt érettségi internetről letölthető. Továbbá filmeket is nézz. A beszédhez nem árt egy tanár, ha nincs, akkor valaki szintén vizsgára készül, és érdemes szóbelire felkészítő könyveket olvasgatni, témákat magadban kifejteni: 1000 kérdés és válasz, Színes kérdések és válaszok
2015. jan. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!