Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tanár vagy tanfolyam nélkül...

Tanár vagy tanfolyam nélkül is fel lehet készülni egy nyelvvizsgára?

Figyelt kérdés
Nincs partnerem akivel együtt lehetne tanulni vagy akivel menhetnék vizsgázni. Sem tanfolyamra sem pedig tanárhoz nem tudnék menni. telc középfok, angol nyelv, speaking-listening rész.

2015. febr. 2. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Amennyiben van már egy nyelvvizsgád úgy nem lehetetlen, de még úgy is nagyon nehéz, listening részen kell behozni a szóbelin vesztett pontokat. Nyelvtanulásra sokkal több időd és energiád fog elmenni, mintha heti pár óra diákmunkára mennél és magántanárt fogadnál.


Ha ez lesz az első nyelvvizsgád esélytelen, hogy szóbelin gyakorlás nélkül átmenj.("fogj" magadnak turistát, vagy skypeon külföldieket beszélgetni)

2015. febr. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én tanár nélkül csináltam meg az angol középfokú szóbelit, első nyelvvizsgám volt, és sikerült. :) Nem készültem rá sokat, inkább filmeket néztem angolul. Ez szerintem rengeteget segít a listening és a speaking résznél is. Most áprilisra tervezem a szóbelit, szintén tanár nélkül. :D Ha úgy döntesz hogy megcsinálod, sok sikert. :)
2015. febr. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

*írásbelit tervezek áprilisra, nem szóbelit. :D

2015. febr. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!