Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki le tudná ezt fordítani?

Valaki le tudná ezt fordítani?

Figyelt kérdés

Because of concerns with high numbers of unsolicited private messages, we require that new members participate in the community before activating them. Normal use of the forums will automatically enable this feature.


While we can't disclose the exact requirements, please be assured they are easy to meet through normal participation. We have no wish to limit those who are new to 2+2 and only looking to be a part of the community. However, attacks from spammers exploiting the PM system needed to be addressed. Restricting private messages for unknown posters is currently the best method we have for dealing with the issue. Doing this also frees up valuable system resources for the rest of us who aren't here just to abuse the system.


2010. febr. 9. 13:52
 1/1 anonim ***** válasza:

remélem nem kell szó szerint, úgy sejtem csak az értelmét szeretnéd, vagyis miért korlátozták a felhasználásod.

a twoplustwo elég népszerű weboldal, ezért vezették be a fent leírt korlátozásokat.

annyit írnak, hogy a kéretlen levelek és a visszaélések elkerülése érdekében az újonnan regisztrált felhasználókat csak akkor aktiválják, ha előbb részt vesznek az közösségi életében. erre elég az, ha valaki rendesen ír a fórumra, normálisan használja az oldalt, de mindenképp résztvevő. ezért nem tudsz egyelőre pl. privát üzenetet sem küldeni senkinek, amíg nem aktiválnak, másképp nem tudták kezelni a visszaélések veszélyét.

szóval kb. ennyi, vegyél részt a fórumokon, válaszolj vagy tegyél fel kérdéseket, ilyesmi.

2010. febr. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!