Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol találnék angol nyelvű pps...

Hol találnék angol nyelvű pps bemutatókat a headway elementary című könyvhöz, vagy kb. ugyanakkora szókinccsel megértsem a a bemutatóban leírtakat?

Figyelt kérdés
2010. febr. 2. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést valaki érti? Mert én nem. Különös tekintettel a vagy-gyal kezdődő részre. Egyébként tudomásom szerint nincs power point a Headway-hez, el se tudom képzelni, mi lenne rajta.
2010. febr. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Na akkor, leírom mégegyszer,mert lehet én sem érteném meg először.

Olyan powerpoint bemutatók kellenének nekem, amihez nem kell hatalmas szókincs, ahhoz, hogy megértsd.

2010. febr. 3. 06:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor most tedd föl ezt a kérdést így mégegyszer, Headway nélkül, tehát hogy alapfokú szókinccsel. Én nem tudok ilyet, de inkább egy téged érdeklő témára kellene rákeresni és ahhoz találni pps-t. Az a műfajból eredően úgyis rövid és leegyszerűsített, nem baj, ha nem a tankönyv szintje. Az ábrák, a téma ismerete meg egy online szótár segít a megértésben.
2010. febr. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!