Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 3-4 éven belül meg lehet...

3-4 éven belül meg lehet tanulni oroszul?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy léteznek intenzív nyelvtanfolyamok (nem csak orosz), ahol viszonylag hamar lehet egy nyelvet megtanulni(?). Nos, nekem nincsen lehetőségem tanfolyamra menni, de otthon nem lehet összeállítani egy hasonló tantervet, mint a tanfolyamon? Így magamtól tanulnék tanfolyam minőségben. Lehetne-e?

2014. okt. 25. 08:29
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nem akarok spórolni, hanem nincs tanár a közelben.
2015. jan. 9. 19:55
 12/12 anonim ***** válasza:
Meg tudlak érteni, mármint a "nincs tanár a közelben" miatt. Két turnust húztam le nyelviskolában kb. 2 éve, a csoportom megszűnt, egyedül maradtam, majd a nyelviskola is megszűnt. Más nyi-ában meg nem indítják érdeklődés hiánya miatt, pedig megyeszékhelyen lakom. Ez van, el kell kezdened, vagy tényleg a kreatív, aztán majd lesz vhogy.
2015. jan. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!