Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lefordítaná nekem valaki ezt...

Lefordítaná nekem valaki ezt a pár mondatot angolra?

Figyelt kérdés
Sajnálom, hogy goromba voltam veled ma. Nagyon felidegesítettek. A legjobb barátnőm , akit már 8 éve ismerek....nagyon összevesztünk. Oka: Tényleg tudni akarod? De akkor ne legyél ideges. A barátnőmnek 3 hónapja van barátja, akit nagyon szeret... És ma reggel szakított vele a pasi . miattam! Mert engem szeret a fiú és ezt a barátnőm előtt mondta, aki most nagyon haragszik rám. De én nem szeretem a fiút.
2014. márc. 21. 17:29
 1/3 anonim válasza:

I'm sorry for being rude with you today. I got really nervous. We quarreled with my best female friend I have known for 8 years. Do you really want to know the reason? But don't be nervous. My female friend has been have a boyfriend for 3 months who she really loves. The guy broke up with her today morning because of me. Because the boy loves me and he said this in front of my female friend, who is really angry with me now. But I don't love the boy.



Remélem segítettem! :)

2014. márc. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igen nagyon sokat segítettél! :)
2014. márc. 21. 20:31
 3/3 anonim ***** válasza:
I'm sorry for being rude to you today. I was very angry. I've had a quarrel with my best friend, I have known her for 8 years. Do you really want to know the reason? Please don't get mad. My friend has had a boyfriend for the last 3 months, whom she really loves. The guy broke up with her this morning because of me. The boy loves me and he has said this in front of my friend, who is really angry with me now. I do not love this guy.
2014. márc. 22. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!