Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Túl késő? Vagy még tanuljak?

Túl késő? Vagy még tanuljak?

Figyelt kérdés

Szombaton nyelvvizsgázom angolból. (TELC) Írásbeli rendesen felkészültem, a szóbelire kb. 15 tételből 5 van kész. A vita része, meg amikor meg kell szervezni valamit az jól megy, vagyis remélem, hogy menni fog :D

A prezentációra viszont nem készültem fel...:///

Tehát még kb. 10 tételt kell kidolgoznom és megtanulnom szombatra.


Kérdésem: hagyjam a fenébe? Mert nekem azt mondták, hogy vizsga előtt 2-3 nappal már bele se nézzek angol szövegbe...


:D


Köszi!


2009. dec. 10. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szeritnem csak elgé ha néhány szót kiírsz, amit tudsz róluk.

Ha jó a szókincsed akkor nemkell paráznod és átmész...

2009. dec. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szombatig simán meg lehet tanulni.
2009. dec. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én néhányszor amikor vizsgáztam valamiből,az egyik legrosszabb "taktikát" követtem el:átalában még a vizsga előtt két órával is jegyzeteket bújtam.Igaz volt olyan,hogy pont abból kérdeztek,de azon kívül voltak olyan egyszerű dolgok,amikre nem tudtam válaszolni,mert akkorra már elfáradtam. Nem jó az ha az ember nem tiszta fejjel megy be vizsgázni.Aznap szerintem már ne tanulj,nekem is mondták,mégse hittem el:többet ér,ha kipihened magad előtte,és fitten mész oda:)

Nekem ezek a tapasztalataim.


Sok sikert neked szombatra!:)

2009. dec. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Nekem 3 van kidolgozva, és holnap megyek. Nyugi, nem te vagy a legrosszabb helyzetben. :)
2009. dec. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

:D

Sok sikert! Én tegnap (ma) éjjel 2-ig kidolgoztam a maradék 10-et, ma már csak átnéznem kell :D

2009. dec. 11. 12:07
 6/7 anonim ***** válasza:
És neked hogy sikerült?
2009. dec. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintem szóbeli megvan, mert listening is ment elég jól. Írásbeli az necces :D
2009. dec. 12. 22:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!