Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen nyelven van és mit jelent?

Milyen nyelven van és mit jelent?

Figyelt kérdés

Aliquam iaculis, lorem nec vulputate viverra.

Kaptam e-mailen valami hosszú szöveget valakitől, ami így kezdődik...

Köszi


2009. dec. 4. 12:40
 1/7 anonim ***** válasza:
56%

[link]

ezt találtam neked az első kattintásra, és ha vetted volna a fáradtságot, akkor csak ki kell keresned magyar nyelvet és az egész oldal megjelenik magyarul!

Kérdezni könnyebb, igaz!?

2009. dec. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nagyon kedves vagy, de egész eddig a google-t bújtam és már feladtam, azért kérdeztem. Hiába nem lehet mindenki olyan tip-top, mint te...

Azért köszi...

2009. dec. 4. 12:52
 3/7 A kérdező kommentje:
Vagyis valószínűleg csak azért nem találtam meg, mert a szavakat külön írtam be a keresőbe. Na mind1m, akkor sem kell a tudatlan ember torkának esni. Mindenesetre még mindig gőzöm nincs mi ez és miért küldték nekem emailben...
2009. dec. 4. 12:55
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

első vagyok:


elolvasod és ha kérdésed van, kérdezel (már amennyiben érdekel)a lap alján lévő e-mail cimen.

2009. dec. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
latinul van. AZ egész email latinul van?
2009. dec. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen. Szóval ez akkor latin nem ez a kevert mű-nyelv? És ha igen, mit jelent? Fogalmam sincs miért kaptam ezt az email, de elg furcsa. Mit jelenthet?? LEhet, hogy egyátalán semmit?
2009. dec. 4. 21:20
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez tényleg a Lorem Ipsum, akkor ez Cicero de Finibus Bonorum Malorum-ból levő részlet. Ha ez, akkor mondd meg milyen nyelven tanulsz s elküldöm neked, mert ezt még nem műfordították magyarra. (vagyis nem találtam) Ellenőrizd: "Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem. Nulla consequat massa quis enim. Donec pede justo, fringilla vel, aliquet nec, vulputate eget, arcu. In enim justo, rhoncus ut, imperdiet a, venenatis vitae, justo. Nullam dictum felis eu pede mollis pretium. Integer tincidunt. Cras dapibus..."
2009. dec. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!