Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Fordítás magyarról angolra?

Fordítás magyarról angolra?

Figyelt kérdés
Én naponta kettő órát tévézek. A családdal együtt nézem a tévét. Szeretem a sorozatokat.Szívesen megnézem az esti filmeket is. Az én kedvenc film műfajom: a romantikus filmek. Kedvenc filmem: Séta a múltba.

2013. okt. 3. 17:52
 1/5 anonim válasza:
készül a házifeladat?
2013. okt. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen az készül.
2013. okt. 3. 18:07
 3/5 anonim válasza:
I watch the TV,twice a week,with my family. i love the series. Welcome to watch movies in the evening. My favourite genre is: romantics film. My favorite film is : Walk in past.
2013. okt. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 English ***** válasza:
Every day I spend two hours watching TV. I watch it together with my family. I love (or like) series but I also like evening-movies. My favourite type of films is romantic movie(s). My favourite movie is Walk to the past.
2013. okt. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 English ***** válasza:
18.27-nek: a TV elé nem kell névelő, és a series elé sem, mert általánosságban beszélünk a sorozatokról, nem konkrétan. A "twice a week" pedig nem lett megemlítve a szövegben, azt írta a kérdező, hogy naponta 2 órát néz tévét.
2013. okt. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!