Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Magyarról, angolra?

Magyarról, angolra?

Figyelt kérdés

Tudod,amit tegnap csináltál,az nagyon illetlen dolog volt.Ha már képes vagy nekem írni,hogy szóljak a barátomnak azért hogy VELED chatelhessen,akkor lehetne annyi benned,hogy válaszolsz,ha kérdezek töled valamit.Ne mond hogy nem olvastad,mert 1.tudom,hogy olvastad.2.Fent voltál,mert chateltél a barátommal.Az meg még jó kérdés hogy hihetö e az amit mi tegnap beszéltünk egymás között.De mindegy,nem is érdekel.A viselkedésedböl tudtam következtetni milyen is vagy valójában.Ja,és ha a tegnapi akcióddal az volt a célod,hogy összevesszünk,akkor gratulálok.SIKERÜLT.

További szép napot.



2013. szept. 25. 17:10
 1/1 *Gabriella válasza:

(Atyaég!)

You know, the thing you did yesterday was very indecent. If you are able to write to me to tell my friend to chat with YOU, you could really answer when I asked you something. Don't say you didn't read it, because 1: I knew you've read it, 2: you were online, because you were chatting with my friend. And it's a good question that was our chatting credible yesterday or not. Anyway, I don't care. I can infer what is your real side like. And if your acticity's purpose was to make us argue yesterday, then congratulations. YOU MADE IT.

Have a nice day.

2013. okt. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!