Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ez értelmes így? We wouldn't...

Ez értelmes így? We wouldn't have lunch outside, if was rain.

Figyelt kérdés
2009. szept. 25. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Megértenék...:)
2009. szept. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerintem: We wouldn't have lunch outside, if the weather was rainy. :) a te mondatod nem hangzik angolosan, ez egy nyers fordítás angolra. nem esett, hanem esős volt az idő. Remélem segíthettem:)
2009. szept. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22%

Ha azt akarod irni h nem ebédelnénk kint, ha esne az eső, akkor helyes, csak az if után kell az "it" (if it was rain).

Ha viszont mult időben gondolod (nem ebédeltünk volna kint, ha esett volna az eső ) akkor : We wouldn't have had lunch outside if it had been rain.

2009. szept. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.)
2009. szept. 25. 17:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2009. szept. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
Az eső folyamatos, tehát én így írnám a második részét: if it was raining. Lehet, hogy a többi válasz is jó, bár azt tanultam, hogy így kell.
2009. szept. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az utolsóé volt a perfect válasz :D
2009. okt. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!