Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ki tud jól angolul? És ki...

Ki tud jól angolul? És ki szeret fordítani?

Figyelt kérdés
Aki vállalja , hogy egy magyar szöveget átfordít angolra az írjon!!

2013. ápr. 15. 16:12
 1/7 anonim válasza:
Írd ki ide a szöveget szerintem jobban jársz. ;)
2013. ápr. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rendben kiírom ide. Csak egy kicsit sok időbe telik amíg begépelem de sebaj... :))
2013. ápr. 15. 16:16
 3/7 A kérdező kommentje:

Kérlek, nézd át hogy jól fordítottam-e át angolra.:))


1.


a) Jöttök Franciaországba koncertezni?

Do you come to France for concert?


b) Szeretnétek minden rajongótokkal találkozni?

Do you want to see every fans?


c) Hány órakor keltél?

When did you wake up?


d) Nem zavarnak a rajongók?

The fans aren't irritating?


e) Tudjátok, hogy mennyien imádnak titeket?

Do you know that how many people love you so much?


f) Mikor szeretnél megházasodni?

When do you want to get married?


g) Mennyi gyereket szeretnél?

How many child do you want?


h) Visszakövetsz Twitter-en?

Are you following me back on Twitter?


i) Ismered Franciaországot?

Do you know anything about France?


j) Ismered Robbie Williams-t?

Do you know anything about Robbie Williams?


k) 3 éves vagyok és szeretnék egy Pink-es tetoválást.Mit gondolsz?

I'm 3 years old and I want a Pink tattoo.What do you think about it?


l) Miért nincsenek videónaplók?

Why don't you do video dairies?


_________________________________________________________



Most a hosszabb szöveg amit nektek kellene átfordítani! :)

/Ezt az egyik barátnőm írta.Szerintem elég ciki de mindegy:DD /


Nagyon-nagyon szeretlek titeket.Igazi Rusher vagyok és számomra nem lehetséges az hogy találkozzak veletek.A pénz áll az utunkba. Emiatt sokat sírok és nagyon szomorú vagyok.Annyira jól esne és örülnék egy hatalmas ölelésnek tőletek.Amikor meglátlak titeket egy képen vagy videóban mindig az jut eszembe hogy megérintselek titeket.A Rusher-ré válásom 1 hétig tartott. ( ezt komolyan gondolom és írom) A nap minden egyes pillanatában rátok gondoltam és ez az időszak nagyon-nagyon nehéz volt.Nem tudtam egyáltalán figyelni az órákon az iskolában és otthon állandóan videókat néztem rólatok.Akkor azt gondoltam hogy vagy felejtselek el titeket teljesen vagy csökkenjen ez a nagy "vágy".Végül a "fájdalmak" után Rusher-ré "változtam".Én ezt tartom az én Rusher-ré születésemnek.Csodálatos dolog!

Legszívesebben megölném magam hogy legalább lélekben veletek lehessek. Tudom hogy a magánéleteteket nem szeretnétek annyira nyilvánossá tenni - sokan visszaélnének vele - de nekem szükségem van rátok.Szar érzés hogy még a létezésemről sem tudtok és hogy nem lehetek veletek annak ellenére, hogy mennyire megőrül értetek.Tudom hogy ez lehetetlen...Bele fogok halni.Az hogy Rusher vagyok nehéz és gyönyörű dolog.Örökké hálás vagyok Istennek azért hogy megismerhettem az én 5 "férjemet".Minden hibátokkal együtt szeretlek titeket bár tökéletesek vagytok! És ha úgy hozza a sors - ami biztos - hogy nem ölelhetlek át titeket akkor csak egyetlen dolgot tudok nektek kívánni:Legyen nagyon-nagyon boldog életetek! Soha nem foglak elfelejteni! Fantasztikus amit ti csináltok.Alig bírom abbahagyni az írást mert annyi mindent szeretnék elmondani.Nekem teljesen mindegy hogy hogyan csak legyetek boldogok! Lehetetlen hogy a közeletekben élhessek mert túl messze vagytok meg a pénz is közre játszik...Remélem hogy nem vettem el sok idődet és hogy végig olvastad.Neked egy este átlagos koncertezéssel ér véget általában de valakiknek akkor válik valóra az álma!Nagyon sok dologra megtanítottatok és új életcélt adtatok nekem.Tudok miért élni! Tökéletesek vagytok! Szavakkal nem tudlak kifejezni titeket minden szempontból.Ezer puszit küldök neked és kérlek mutasd meg a srácoknak ezt a "levelet".

2013. ápr. 15. 17:16
 4/7 anonim válasza:

Nem vagyok teljesen biztos benne, még majd nézesd meg valakivel, de szerintem nem lesz olyan rossz.


a) Do you come to France for a concert?

b) Do you want to meet every of your fans?

c) When did you get up?

d) Aren't the fans irritating?

e) Do you know how many people love you?

h) Will you follow me back on Twitter?

i) Do you know France? (azt írtad, hogy tudsz-e valamit Franciao.-ról)

j) Do you know Robbie Williams? (szintén az a különbség, hogy tudsz-e valamit róla vagy, hogy ismered e)


I love you so much. I'm a real Rusher and for me it's impossible to meet you. The money gets in our way. (<--ez itt nem biztos) I cry a lot because of it and I'm very sad. I would be very happy if you could give me a huge embrace. When I see you on a picture or in a video I always want to touch you. It was a week long time for me to become a Rusher. (I think and write it seriously.) I thought of you in every moments of the day and this period was really hard for me. I couldn't pay attention for the lessons in the school and I always wached videos about you at home. At that time I thought that I should forget you completely or this big "desire" should reduce. Finally after the "pains" I "become" a Rusher. I see it my birth of Rusher. (<--ez a mondat se biztos) It was a great thing.

I would embrace myself to be with you in soul. I know that you don't want to makes public your privacy-many people would abuse it-but I need you. It's a shit feeling that you don't know my existence and that I can't be with you in spite of I go crazy for you so much. I know that it's impossible. I will die because of it. It's a hard and beautiful thing that I'm a Rusher. I always will be grateful to the God for that I could know my 5 "husband". I love you all your mistakes although you are perfect. And if the fate bring that-wich is sure- I can't embrace you I wish you a very happy life. I will never forget you. It's fantastic what you do. I hardly can finish the writing because I want to tell you so much thing. I don't vare how, just be happy. It's impossible to live close to you because you are too far from me and the money implicated too. I hope I didn't take much your time and you read it through. For you an evening finish by a usual gig, but somebody's dream comes true at that time. You taught me very much thing and gave me a new meaning of life. I have a reason to live. You are perfect. I can't say you with words all the viewpoint. I send you a thousand kiss and show the guys this "letter" please.


Még egyszer mondom, hogy nem teljesen biztos, hogy jó, de közel van a megoldáshoz.

2013. ápr. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!

És amúgy nem Rusher hanem Directioner vagyok és csak azért írtam úgy h ne izéljétek őket...

2013. ápr. 15. 19:09
 6/7 anonim válasza:
Szívesen! Én nem vagyok olyan, hogy leszólnék valakit azért, amit hallgat. ;) Szerintem jogod van azt hallgatni amit akarsz és semmibe veszem azokat az embereket akik beleszólnak ebbe.
2013. ápr. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves vagy! Én meg becsülöm az ilyen embereket mint Te! :)
2013. ápr. 15. 23:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!