Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » TELC vagy ECL nyelvvizsga :...

TELC vagy ECL nyelvvizsga : melyik a könnyebb?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 6. 22:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
ecl
2013. ápr. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
telc sokkal könnyebb.. volt egy osztálytársam, megnyekkenni alig tudott, ECL-en már négyszer megvágták, TELC-en simán átment
2013. ápr. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Szerintem meg attól függ, hogy mikor mész. :D

Valamikor baromi nehéz feladatsorokat adnak pl. TELC-en, valamikor meg viszonylag könnyebbet. Azon is sok múlik, hogy éppen akkor milyen vizsgáztatónál vagy, vagy hogy éppen milyen kedve van.

Töltsd ki próba feladatsorokat, és megtudod, hogy neked melyik fekszik jobban.

2013. ápr. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat (:

ECl-ről is mondták ,h nem mindig egyforma nehezek a feladatok , Telc nekem jobban bejön ,de állítólag ,ha a formai követelményekből 1 hibás akkor a levél 0 pont .

Milyenek a szokások vizsgán Pl : a Telcet ceruzával kell írni , Ecl tollal , milyen különbségek vannak még ?

2013. ápr. 7. 09:45
 5/17 anonim ***** válasza:
Anyukámnak nagyon szimpatikus volt az ECL,úgyhogy elrángatott ilyen próbanyelvvizsga szerűségre....Vért izzadtam vele,mondtam is anyámnak hogy soha többet ECL :D.Magántanárommal csináltunk a tesztkönyvükből pár tesztet,de baromi nehezek voltak.Úgyhogy maradtunk a TELCnél.Nekem már az elejétől fogva az volt a szimpi és végül TELCre is mentem (elsőre sikerült a komplex).De például egyik osztálytársnőm ECLre ment mert neki meg az ment könnyebben :D (neki is sikerült elsőre).Úgyhogy neked kell kitapasztalnod,melyik a szimpi,mert változó,kinek melyik fekszik jobban.Csinálj pár tesztet mind a kettőből és utána meglátod melyik megy jobban.
2013. ápr. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én anno két tanárt is megkérdeztem erről, az egyik a TELC-et, a másik az ECL-t mondta. Állítólag egyforma nehéz, én TELC-en voltam, nem volt annyira vészes, bár voltak nehezebb pillanatai.
2013. ápr. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Telc nyelvtana mennyire nehéz ?


az ECL-BEN NINCS nyelvtan ,de lehet ,h épp azért nehezebb a szövege vagy nem ?

2013. ápr. 9. 13:07
 8/17 anonim ***** válasza:
A TELC tesztkönyve egész könnyű,de a nyelvvizsgán azért elég fingatósak voltak a feladatok,főleg a hallgatás :D (mondjuk nekem az lett a legjobb :)).
2013. ápr. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Itt a honlapon annyira nem nehéz . [link]

A vizsga is ugyanilyen vagy nehezebb ?

2013. ápr. 15. 18:39
 10/17 A kérdező kommentje:

Hányan szoktak lenni ezeken a vizsgákon ?

Melyikre mennek többen ?

2013. ápr. 15. 18:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!