Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Telc nyelvvizsga csalnak a...

Telc nyelvvizsga csalnak a javításban vagy igen?

Figyelt kérdés

Sok emberrel beszéltem akik hasonló cipőben járnak mint én.

Mindig pár pont miatt nem engedik át a vizsgázókat.

Most volt harmadszor vizsgázni, az első vizsgán 2,5 pont hiányzott, a második vizsgán 5 pont hiányzott, most 1 pont hiányzik.

Ezek direkt, előre megfontolt szándékkal, jogtalan haszonszerzés érdekében (vizsga és tandíj) manipulálják a vizsga eredményeket! Csalás, megtévesztés, félrevezetés.

Külső tanárral nem engedik felülvizsgálni a dolgozatot, sem lefényképezni.

Ezt szerintem nem tehetik meg mert ez önbíráskodás!

Nekem 2 ismerősöm van akit 2 illetve 1 pont miatt nem engedtek át.

Ha van más is akivel ezt teszik kérem jelezze.

Megteszem a feljelentést az illetékes hatóságoknál!

Már kezd elegem lenni, hogy ebben az országban mindent meglehet tenni következmények nélkül!

Azt hozzáteszem, hogy Angol középfokú vizsga feladatokat írtam a nyelviskolában sikeresen, valamint tisztában vagyok a vizsga felépítésével és az összes követelményével.

Volt már valaki aki felnyomta őket a fogyasztóvédelemnél ?



#átverés #nyelvvizsga #TELC #csalás #vizsga manipulálás #jogtalan haszonszerzés
2013. márc. 29. 16:05
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
a tesztet gép javítja.
2013. ápr. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Elég intelligens gép lehet, ami fogalmazásokat javít és értékel.
2013. ápr. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:

IGEN!!! CSALNAK ÉS EGY ROHADT NAGY ÁTBASZÁS EZ A VIZSGA!


Sajnos csak most tévedtem erre a kérdésre, de képzeljétek:


Egyik jó barátom, mint én is felháborodott hogy FÉL PONTON MÚLOTT a levele! Egyértelműen felmentek vidékről pestre hogy megnézzék az egészet, de ugye nyelvtanár nélkül lehet csak átnézni az egészet.

Az ügyintézésnél a két-vagy három jelenlévő hölgy felháborítóan flegmán beszélt velük, had idézzek párat:


'nyugodjanak már meg, a vizsgája már nincs is meg a lánynak, azt már rég bedarálták' ( A FELLEBBEZÉSI IDŐN BELÜL???)


'a levelét megnézheti ha nagyon akarja, de NEM FOGJUK LEMÁSOLNI neki'


'10 perc múlva már úgysem lesznek itt, mehetnek nyugodtan most is'


Szóval miről is beszélünk? A levelet leírta kézzel egy külön piszkozatra és 4-5 egész mondat alá volt húzva, ami mind témailag és mind nyelvtanilag beleillett volna a levélbe. (EZT NYELVTANÁR LÁTTA UTÓLAG).


A tesztet alapból ceruzával kell írni, de meg se mutatták neki. Ügyvédet fogadtak, de szeretném ha mindenki látná, hogy A TELC NYELVVIZSGA EGY HATALMAS CSALÁS!


Én is és rengetek ismerősöm küszködik az írásbelivel 1-2 pontok miatt, amit nem tudjuk hogy mire vontak le.

Más az ECL-en rögtön 95%-ra teljesített, 3 Telc után. Na akkor most mi van? És higyjétek el, hogy fel voltunk rá készülve mindannyian. Évekig különtanárnál készültünk. Sziasztok

2014. ápr. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem is mondják, szimplán és egyszerűen nem a minimumot kell megcélozni. Ha 70-80-90 százalék körüli feladatlapot adsz be, nem fogják a válaszaid felét kiradírozgatni - egyébként már fizikailag sem tehetik meg, mert utólag biztosítanak időt arra, hogy tollal átírd a válaszaidat.
2014. jún. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!