Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Telc nyelvvizsga csalnak a...

Telc nyelvvizsga csalnak a javításban vagy igen?

Figyelt kérdés

Sok emberrel beszéltem akik hasonló cipőben járnak mint én.

Mindig pár pont miatt nem engedik át a vizsgázókat.

Most volt harmadszor vizsgázni, az első vizsgán 2,5 pont hiányzott, a második vizsgán 5 pont hiányzott, most 1 pont hiányzik.

Ezek direkt, előre megfontolt szándékkal, jogtalan haszonszerzés érdekében (vizsga és tandíj) manipulálják a vizsga eredményeket! Csalás, megtévesztés, félrevezetés.

Külső tanárral nem engedik felülvizsgálni a dolgozatot, sem lefényképezni.

Ezt szerintem nem tehetik meg mert ez önbíráskodás!

Nekem 2 ismerősöm van akit 2 illetve 1 pont miatt nem engedtek át.

Ha van más is akivel ezt teszik kérem jelezze.

Megteszem a feljelentést az illetékes hatóságoknál!

Már kezd elegem lenni, hogy ebben az országban mindent meglehet tenni következmények nélkül!

Azt hozzáteszem, hogy Angol középfokú vizsga feladatokat írtam a nyelviskolában sikeresen, valamint tisztában vagyok a vizsga felépítésével és az összes követelményével.

Volt már valaki aki felnyomta őket a fogyasztóvédelemnél ?



#átverés #nyelvvizsga #TELC #csalás #vizsga manipulálás #jogtalan haszonszerzés
2013. márc. 29. 16:05
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
54%

+99

Megértem hogy bosszant, de egy nyelvvizsgát ne 61 %al akarj megcsinálni, nekem is 75% körülim lett, ezt tűzzétek ki, ne azt, hogy valahogy becsusszantok.

2013. márc. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
77%

Én azt nem "értem" ebben, hogy most mindkét

rész nem sikerült vagy csak az egyik nem

2013. márc. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
54%

Istenem, ne sírjál már, mint egy ötéves!

Jó vagy angolból? Igen?

Akkor meg tanuld meg 80-90%-ra, és akkor nem tudják "elcsalni".

És ne itt hisztizz, hogy jaj 59%-om lett, és mekkora bunkók, hogy nem adták meg a 60-at.

2013. márc. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Közben megnyugodtam, és írtam egy másik tesztet 89% -ra.

Hagyom ezt a vizsgaközpontot, megyek máshova vizsgázni.

A tanulópénzt meg kell fizetni.

2013. márc. 30. 20:27
 15/24 A kérdező kommentje:

Beszéltem a lánnyal akivel a szóbelin vizsgáztam, sajna Ő nem tudott jól angolul beszélni, csak én kérdezgettem tőle párbeszéd alatt, találjátok ki neki hogy sikerült ???

Igen, neki 2 pont hiányzott a sikeres vizsgához.

Köszönöm mindenkinek a válaszát, de itt egy nagyon nagy fa takarja el az erdőt!

2013. ápr. 2. 08:48
 16/24 anonim ***** válasza:
70%

Tehát nem tud angolul beszélni semmit, és megbukott... szerinted pedig bunda van a dologban.


I see.

2013. ápr. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Nem tud angolul beszélni és 2 pont hiányzott neki, én tudok és 1 pont hiányzott, 150 pont a maximum. Én 89 pontot kaptam Ő 88 pontot kapott. 60% vagyis 90 pont a megfelelt.

Csak emlékeztetőül: Első vizsga:87,5 Pont, Második vizsga: 85 pont, Harmadik vizsga: 89 pont. Direkt elmentem a telc saját tanfolyamára, fizettem nekik, az összes teszt vizsgám sikeres volt.

Valaki árulja el, hogy hogy történik a vizsgafeladatok kiértékelése... Ja, üzleti titok. Kérdezek itt marhaságokat :) Közben 3 ember ember jelentkezett akik nemtudták ott a diplomához megszerezni a nyelvvizsgát, sajnos ők nem mentek máshova 3x 4x megprobálták majd feladták. Közölük 2 HR -esként dolgozik Multi cégnél, az egyik sorozatokat fordít pár óra alatt :)

ÉS végezetül: Beeeeee....beeeee. beee. beeeeeee

2013. ápr. 2. 16:41
 18/24 anonim ***** válasza:

Jaj, már!!!

Akkor menj máshova vizsgázni.


Ahelyett, hogy belátnád, hogy az angolod finoman szólva sem tökéletes, folyamatosan jössz azzal, hogy azért buktatnak meg, mert csalnak. Nézz inkább szembe magaddal, és tanuld meg profira a dolgokat.


Miért, szerinted ha elmennél alapfokra ott is megbuktatnának? Ugye hogy nem?


Azt is meg lehet csinálni, és ezt is, csak tanulni kellene szorgosan, és nem sipongani és pampogni.

2013. ápr. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
De ő alapból alapfokra ment, nem? :D
2013. ápr. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
77%
Jaja, képtelen egy alapfokú angol teszten elérni 60%-ot... hihetetlen tudással bírhat.
2013. ápr. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!