Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tanuljak egyszerre...

Hogyan tanuljak egyszerre több nyelvet?

Figyelt kérdés

3 nyelv van, abból kettőből már nagyon jó vagyok, most szeretném elkezdeni a harmadikat. Emellett még a magyarral is kell foglalkoznom, továbbfejleszteni azt is.

Van ötletetek?


2013. márc. 28. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi az a két nyelv, amiből már jó vagy és azokból milyen szinten vagy most?


Mi volna a 3. nyelv, amit most akarsz elkezdeni?


A magyar nem az anyanyelved? Vagy hogy érted, hogy még azt is kell továbbfejlesztened?



Nem véletlenek a kérdéseim, mert a módszer függhet az adott nyelvektől. :)

2013. márc. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Angolból a felsőfok határán vagyok, spanyolból pedig erős középszint. Most szeretném elkezdeni a finnt. A magyart pedig mint idegen nyelv érdekel. Amúgy az az anyanyelvem.
2013. márc. 28. 14:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy, mint egyet, csak oszd be az idődet. Nem értem a kérdést. Több nyelv --> több idő. Van, aki nagy feneket kerít neki, meg problémázik rajta, hogy majd összeakadnak, ezeket ne olvasd el, mert csak hátráltatnak. Nekem volt két kötelező nyelv az iskolában, délután jártam kezdetben 1, aztán 2 külön nyelvre, és sose éreztem problémát ebből.
2013. márc. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Igen, sok mindent olvastam, és nem nagyon értettem én sem..
2013. márc. 28. 18:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!