Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy tanuljak meg egyszerre...

Hogy tanuljak meg egyszerre gitározni és énekelni?

Figyelt kérdés
Próbáltam énekelni, miközben játszottam az Egyszerű Dalt. Nem jött össze, nem tudtam mindkettőre kellően odafigyelni, így mindkettőt elrontottam, külön-külön megy mind a kettő, de egyszerre valahogy nem akar összejönni. Ti hogy tanultatok meg gitározás közben énekelni?
2011. dec. 18. 22:38
 1/3 anonim ***** válasza:
gyakorlás..:) tanuld meg annyira a gitár részét, hogy arra már oda se kelljen figyelned, és akkor fogsz tudni mellette énekelni
2011. dec. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Úgy van ahogy az első mondja. Amíg az agyadnak arra kell figyelnie, hogy mit pengess és fogj - vagyis nincs begyakorolva eléggé a szám - addig ez probléma lesz. Ha már gond nélkül és minimális odafigyeléssel megy a szám pengetgetése, akkor lehet rá énekelni és nem lesz gond.
2011. dec. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha sokat gitározol akkor kialakul benned egy bizonyos énektudás. Egyébként meg gyakorolj és egyszer csak azon kapod magad, hogy simán megtudod osztani a figyelmed a gitározás és az éneklés között.
2013. jan. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!