Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 1. Hogy kérdezzem meg németül,...

1. Hogy kérdezzem meg németül, hogy a tanfolyamra milyen könyv kell? 2. Hogy az első két alkalommal nem tudok menni?

Figyelt kérdés
Német országba lesz a tanfolyam és Magyarországon venném meg a könyveket.Szerző meg a könyv címe érdekelne.Előre is köszönök minden segítséget.
2009. szept. 13. 21:49
 1/5 anonim válasza:

1. Können Sie mir bitte sagen was für einen Buch ich für den Kurs brauchen werde? (meg tudja kérem mondani, h milyen könyvre lesz szükségem a tanfolyamhoz?)

2. Leider kann ich für die ersten zwei Kursen nicht gehen. (Sajnos az első két előadásra/kurzusra nem tudok elmenni)

2009. szept. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem:

Leider kann ich NICHT für die ersten zwei Kursen gehen.

2009. szept. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Bitte, können Sie mir sagen, welche Bücher brauche für den Kurs?

2. An die ersten zwei Termine kann ich nicht teilnehmen.


Németorzságban élek, remélem, tudtam segiteni.

2009. szept. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Bocs: Németországban
2009. szept. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aranyosak vagytok.Kedves 3. válaszoló Németországban hol élsz?Én Memmingenben a férjemmel,csak azért krdezem mert ha a közelbe akkor felvehetnénk a kapcsolatot.
2009. szept. 14. 08:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!