Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan hangzik az alábbi...

Hogyan hangzik az alábbi szöveg angolul?

Figyelt kérdés

Egy szépnek ígérkező pénteki napon elindultam iskolába. Ekkor még nem tudtam, hogy ez a szépnek igérkező nap, milyen rosszra sikeredik majd. Útközben egy fekete macska ugrott előmbe a semmiből. Nem vettem komolyan a dolgot, mivel nem vagyok babonás, így tehát tovább mentem egészen az iskoláig. Itt kezdőttek a dolgok rosszra fordulni. Kiderült, hogy rossz órarend szerint pakoltam be, így sok füzetem, könyvem hiányzott. Emiatt bajba is kerültem, három tantárgyból is rossz jegyet kaptam. Alig vártam legyen vége a tanításnak … Mikor elérkezett a várva várt 3 óra, elindultam hazafelé, de gondoltam busszal megyek, úgy hamarabb hazaérek. De késett a busz, így sokat kellett várnom, több mint fél órát. Mikor megjött a busz, észrevettem, hogy lejárt a bérletem, pénz sem volt nálam, így nem kockáztattam, inkább gyalog indultam hazafelé. Ezáltal 1 és fél óra késéssel, de hazaértem … pontosabban majdnem, hiszen kiderült, hogy a kulcsom elveszett. Éhes is voltam, meg fáradt, de kénytelen voltam az ajtó előtt várakozni a szüleimre, akik aznap sokáig dolgoztak. Mikor hazaértek ők is, kiderült, hogy a kulcsom mindvégig a táskámban volt, csak nem vettem észre. Ekkor már nagyon ideges lettem, szinte felrobbantam a dühtől. Gondoltam nekifogok tanulni holnapra, de amint ezt kigondoltam, elvették az áramot, így nem tudtam tanulni. Emiatt másnapra nem volt leckém, így újra bajba kerültem. Mondhatni, ez a két nap volt életem legszerencsétlenebb napja, remélem nem fog újra megtörténni …


Kérlek segítsetek!



2013. febr. 21. 17:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Túl hosszú a szöveg. Ezért már fizetni kell!
2013. márc. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!