Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lefordítanátok ezt a könnyű...

Lefordítanátok ezt a könnyű szöveget angolra?

Figyelt kérdés

Nem webforditas.hu-s fordításra gondoltam. Segítetek nekem? Nem igazán tudok angolul!


Nyáron nyaralni voltam a családommal és a bátyám barátnőjével. Görögországba mentünk egy félszigetre. Nagyon sokat fürödtünk, kirándultunk, sétáltunk és napoztunk. Autóval mentünk Szerbián és Macedónián keresztül. Egy hétig maradtunk. Egy apartmanban szálltunk meg, ami nagyon szép volt és tágas. A teraszról szép kilátás nyítl a tengerre. Esténként elmentünk a legközelebbi városba sétálni és ajándékokat vásárolni. Az idő általában napos és forró volt, de időnként egy kicsit felhős. Sok nevezetességet megnéztünk, például a meteorákat és az Olümposzt.


2009. szept. 8. 16:06
 1/1 anonim ***** válasza:
In summer I was on holiday with my family and with my older brother's girlfriend. We went to Greece to a peninsula. We had a lot of bath, made excursions, took walk and lay in the sun. We went there by car through Serbia and Macedonia. We stayed there for a weeek. We stayed in an apartman, which was very beautiful and spacious. There was a beautiful view to the see from the balcony. In the evening we took a walk to the nearest city and did shopping. The weather was usually sunny and hot but sometimes cloudy. We saw a lot of sightseeings e.g. meteors and the Olympos.
2009. szept. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!