Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Leellenőriznétek nekem az...

Leellenőriznétek nekem az angol fogalmazásomat?

Figyelt kérdés

Dear....,


I understand you totally. In today's world lots of people feel alone. You lost your job. It is no wonder that you feel that way. Of cousre you can cause your problem and I would like to help you.

First of all you should find a new job. In addition you should relax and meet to your friends. They can help you much, too. I strongly advise you to go for a walk every day to seleep well at night.

I hope you will keep these advices and you will better soon!

Dr...

Előre is köszönöm!! :)



2013. jan. 14. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Lellenerőriztem. Van benne jó pár hiba.
2013. jan. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Milyen kedves, és azt is elárulnád, hogy mik azok? Nem muszáj, csak akkor nem értem miért kell ideírni. Különben is ha nem javítanak ki akkor hogyan tanulom meg HELYESEN a nyelvet?
2013. jan. 14. 17:08
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát, középfokún az eredeti levél 8-10% lenne. Így kijavítottam néhány hibát:


Dear...,

I can completely understand you. In today's world lots of people feel lonely. You've lost your job. It's no wonder that you're downcast. Of course, you can ??ezt nem értem, and I'd like to help you.

First of all, you should find a new job. In addition, you should relax and see your friends. They can help you much, too. I strongly advise you go for a walk every day so as you can have a nice sleep at night.

I hope you will keep these pieces of advice and you'll get better soon!


Sincerely,


Dr Lovelace

2013. jan. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2013. jan. 14. 17:23
 5/6 anonim ***** válasza:

Esetleg solve your problem? (megoldani a problémát) Csak találgatok. :)


Ha ez esetleg hivatalos levél (az aláírásból, meg a "sincerely" tippelem), akkor természetesen nem vonhatsz össze, azaz az "I would like", "you will keep" és a "you will get better" a jó változat, ha kevésbé formális, vagy egyenesen baráti levél, akkor természetesen mehet az ymcolah javasolta összevont alak.


:)

2013. jan. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Formális levél, ezért írtam én is ki teljesen mindent! :) Igen én rákerestem, a cause okozt jelent. Helyette az overcome-ot írtam.

Neked is köszönöm a válaszodat! :)

2013. jan. 14. 17:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!