Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Leellenőriznétek nekem a...

Leellenőriznétek nekem a fogalmazást? (kb.80 szó)

Figyelt kérdés

Dear Dr Broadbent,


I hope you can help me with problem I have. I feel fear of the spiders and the snakes. I have an arachnophobia. It has dedveloped when I was a child.

What do you think? When I see this animals I start shouting. My heart start racing and I start sweating and trembling. Sometimes have I nightmares of the spiders and snakes. What should I do? I want to overcome my pfobia.

I am anxiously waiting for your reply.


Előre is köszönöm a segítséget! :)



2013. jan. 12. 12:48
 1/3 anonim ***** válasza:

I hope you can help me with THE problem I have ( vagy esetleg with my problem).

I am afraid of spiders and snakes (az elé nem kell a THE)

When I see THESE animals...

A nightmares -es mondatba megint nem kell a főnevek elé a the.

Szerintem így már nagyjából jó lesz:)

2013. jan. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Dear Dr Broadbent,

I hope you can help me with a problem of mine. I'm scared of spiders and snakes. I'm afraid that I've arachnophobia. It must have developed when I was a child.

What do you think? When I look at these creatures I start screaming, my heart is racing and I start sweating and trembling. Sometimes, I have nightmares of them. What should I do? I want to overcome my fret.

I'm waiting for your reply.


Thank you for your time,


Angelica

2013. jan. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2013. jan. 12. 13:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!