Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Segítene egy jó angolos ezt...

Segítene egy jó angolos ezt lefordítani? - It would be a great innovation if your mind could stretch further than the next wisecrack. - I tried that once, but it didn't snap back into place.

Figyelt kérdés

Valaki lehord néhány embert, mert azok csak

várják, hogy repüljön a sült galamb a szájukba.

Azt is mondja, hogy ha abba a szakmába amibe ők jók,

nincs ajánlat, miért nem próbálKOZNAK MÁSBAN?

Remélem ez, amit leírtam ide, segít lefordítani

a két angol mondatot.



2012. dec. 28. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Óriási innováció lenne, ha egy lépéssel előrébb tudnátok gondolkodni, mint a következő poén. - Egyszer megpróbáltam, de nem jött össze.
2012. dec. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hatalmas fejlesztés lenne, ha a elméd messzebbre tudna nyúlni, mint a következő aranyköpés (jó lenne, ha a következő vicces mondásodnál tovább gondolkodnál)


egyszer már próbáltam, de nem ugrott vissza a helyére



magyarul hülyén hangzik

2012. dec. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az innováció igazából újítást jelent, de itt lehetne fejlődésnek, vagy akár haladásnak is fordítani.

Sajnos a második válaszolónak igaza van, ez magyarul nem hangzik sehogy, viszont kaosmagier megoldása szerintem teljesen jó. Tehát én úgy kezdeném, hogy "hatalmas fejlődés lenne, ha egy lépéssel..."

És ha nagyon meg akarjuk erőszakolni a poént (túlnyúlt - nem ugrott vissza), akkor esetleg ragaszkodhatnánk a lépéshez:

- Megpróbáltam, de nem jött ki a lépés/elvétettem a lépést.

2012. dec. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hat igen. ez aztan a kerdes!! Ez nem Keres!! áááá!
2012. dec. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

- Hatalmasat lépnél előre a törzsfejlődésben, ha poéndrazsé helyett az agyadat is tornásztatnád.

- Egyszer már megpróbáltam, de valahogy nem sikerült helyre billennem.

2012. dec. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igazán kitűnő válaszok.

Köszönöm nagyon szépen .)

2012. dec. 28. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!