Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Segítene valaki ezt lefordítan...

Segítene valaki ezt lefordítani? Be sure not to eat the bones and give yourself away.

Figyelt kérdés

Egy lány dicsekedik valakinek, hogy milyen

finomságokat fog enni, és erre mondja a másik...



2012. dec. 6. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:

ha valami nagyevő a csaj, lehetne ez:

csak vigyázz, fel ne fald a csontokat, és azzal eláruld magad

2012. dec. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm...de...tudom, én kellene tudjam

a választ a következőre, de nem esik szó

olyasmiről...tehát, mivel árulna el magát?

2012. dec. 7. 01:45
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát azzal, hogy túl mohón vagy túl sokat eszik

nem tudom, nem láttam a filmet, azt se nem tudom, mikori, de voltak idők, amikor az evésnek kultúrája volt; vagy olyan, hogy sokat enni nem hölgyhöz illő, sőt "ne vedd el azt a lányt, mert kiesz a vagyonodból", vagy megszóltak valakit a társaságban, mert illetlenül sokat eszik, néha csak viccelődtek vele... mint említém, gőzöm sincs, látnom kellene a filmet.

(Látom már, '37-es K.Hepburn film. Mittudom én, az is lehet, hogy bizonyos foglalkozásoknál fontos a súly - táncosnő, színésznő - ott is viccelhetnek ilyesmivel -- bocs, próbálok találgatni, de látatlanban...)

2012. dec. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Who am I speaking with?
2012. dec. 7. 12:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Are you asking for my name, or what?
2012. dec. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Maybe I don't know, but...did we worked

together in the past?

2012. dec. 7. 13:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!