Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ezt az egy rövid angol mondato...

Ezt az egy rövid angol mondatot lefordítanád nekem?

Figyelt kérdés
You can cover in your city or not, starting from the ones you prefer any reasons.
2009. júl. 29. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Én angoltanár vagyok, de ennek a mondatnak számomra semmi értelme nincs. Honnan vetted?
2009. júl. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a mondatnak semmi értelme (az egyes szavaknak van, de egyben az egész értelmetlen).
2009. júl. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És így: The team, you can cover in your city or not, starting from the ones you prefer any reasons.
2009. júl. 29. 21:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Így se. Ez a cover or not, meg az any reasons a végén tök sületlenség. Honnan vetted?
2009. júl. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%

Egesz ertelmes pedig!

"Fedezheted/vedheted a varosodat v. sem,kezdodik attol hogy bemutatod/eloadod az okokat/eredmenyeket".

2009. júl. 31. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!