Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan fejlesszem a nyelvtudás...

Hogyan fejlesszem a nyelvtudásomat egyedül? Holtpontra kerültem.

Figyelt kérdés

Angolból van felsőfokúm. Minden nap használom is azt a nyelvet.

A francia nyelvért egészen eddig bolondultam szinte, mert tetszik, és a kultúra is érdekel. Most közel alapfokon vagyok, de nagyon nehéznek találom. Holtponton érzem magam.

A kiejtés és a hallás utáni értés az, ami nehéz nekem. Írásban nincs semmi gond.


Hogyan kellene fejlesztenem egyedül tanulva?


2012. aug. 10. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyelvóracsere valakivel, aki jól tud franciául?
2012. aug. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!


Azzal már próbálkoztam, és több személynél is én segítettem angolból, de amikor a francia jött volna, akkor "nem ért rá, mert közbejött vmi", majd nem jelentkezett.


Így az óracsere kiesik, nem leszek balek. Pedig ha fair mindkét fél, akkor az sokat segítene.

2012. aug. 10. 17:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Francia nyelvű tv műsor, újságok, vagy francia honlapok látogatása. Ha mindenképp egyedül, akkor a legjobb olyan dvd-t nézni franciául, aminek már ismerős a magyar szövege (vagy magyar felirattal nézni) Persze ezek nem pótolják az élő beszédet, arra szerintem egy társalkodó tanár lenne a legjobb.
2012. aug. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!