Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik nyelvet válasszam ezek...

Melyik nyelvet válasszam ezek közül?

Figyelt kérdés

Általános iskolába járok most leszek 8.os. Ugye gondolkodni kell hogy hol fogok tovább tanulni és nagyon tetszik az olasz. De eddig németet tanultam, mondjuk abból nem sok ragadt meg, csak a szavak. Szóval nem tudok választani: olasz, német, meg esetleg szóbajöhetne a francia, spanyol, finn. Nem tudok dönteni. Ti melyiket választanátok?

Angolt ugye majd mindenképp kell.


2009. jún. 26. 18:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
francia:D
2009. jún. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

köszi az eddigieket!

szóval úgy néz ki hogy finnt nem fogok, mert nem szeretnék kimenni Finnországba. a francia nekem túl "kifinomult" lenne szerintem.. az olasz meg csak akkor jönne jól ha kiköltöznék ami nem biztos.

ez a nyelvtanulási sorrend jól hangzik, de szerintem nem fogok tudni perfektül megtanulni németül, mert már naon elegem van belőle. =[ a spanyol jól hangzik, de tényleg nem tudom még hogy spanyol vagy olasz.:D az olasz jobban tetszik... xD de nem tudom.:D

2009. jún. 27. 22:17
 13/14 anonim válasza:

Ha fociból indulunk ki akkor spanyol :P :D

Nem, de komolyan én most fejeztem be a 9. -et és én spanyolt választottam. Beszélek mellette oroszul, angolul, de ez a legkönnyebb az eddigiek közül, sok közös vonása van az angollal és semmi sincs ott "túlbonyolítva".

2009. jún. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
német
2009. aug. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!